Alu-Kolor
O anodowni

Znajdujemy się na Pojezierzu Gostynińskim w mieście Gostynin. Zapraszamy Państwa osobiście lub skontaktujmy się mailowo linkiem poniżej.

Znajdujemy się na Pojezierzu Gostynińskim w mieście Gostynin. Zapraszamy Państwa osobiście lub skontaktujmy się mailowo linkiem powyżej.

Nasza anodownia ALUKOLOR ma najwyższe aprobaty techniczne gwarantowane przez QUALANOD i anodujemy dla największych anodowni i tłoczni w europie, ale także zajmujemy się zamówieniami detalicznymi.

Alu-Kolor funkcjonuje na rynku od lipca 2004 roku i jest jedną z najnowocześniejszych anodowni w Polsce.  Od 2009 roku jesteśmy w elitarnym gronie anodowni posiadających certyfikat Qualanodu. Specjalizujemy się w barwieniu elektrochemicznym i chemicznym aluminium. Możemy pochwalić się jedną z najlepszych anod w Polsce, a nasze anody możecie Państwo zobaczyć na kliku kontynentach. W ofercie Alu-Kolor ma również usługę suchego trawienia czyli śrutowania.  Posiadamy linię do anodowania, która jest wyposażona w wanny o długości 7 m, szerokości 1 m i głębokości 2,50 m, co pozwala na anodowanie elementów o maksymalnej długości 6,8 m. Grubość warstwy anodowej od 5 do 25 mikronów. Anodujemy profile, detale, blachy wszelkiego rodzaju (gładkie, ryflowane), z uszczelnianiem jak i bez uszczelniania. Na życzenie klienta tniemy na wskazany wymiar. Dodatkowo zajmujemy się obróbką profili, cięciem na dowolny wymiar, a także wyciskaniem otworów. Po usłudze anodowania, dokonujemy wewnętrznej kontroli pakowanych profili i przygotowujemy zamówienia do transportu. Gwarantujemy wysoką  jakość usług, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, rozpatrywane pod kątem  indywidualnego klienta  oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

anodujemy 475000 m2 rocznie

mamy 5000 zamówień rocznie

współpracujemy z wiodącymi tłoczniami i anodowniami w Polsce i Europie

nasze anody są na wszystkich kontynentach na świecieanodujemy, tniemy i śrutujemy detale, blachy, elementy, profile i inne

szybkie ofertowanie, atrakcyjne ceny i terminy realizacji doskonała jakość anody, pełna certyfikacja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję
Nie akceptuję